Track'n Stack (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.
