Track'n Stack (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Audio
uk: Звук

en: <strong>NOTE:</strong> the current PHP configuration limits uploads to %maxsize.
uk: <strong>Замітка:</strong> поточне настроювання PHP дозволяє завантажувати файли не більш %maxsize.

en: Files
uk: Файли

en: Track
uk: Відстежити

en: Delete file
uk: Видалити файл

en: Are you sure you want to delete %filename from %author for %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %filename від %author для %title?

en: Settings for how your administrative pages should look.
uk: Налаштування оформлення сторінок адміністрування.

en: Tempo
uk: Ритм
