Track'n Stack (6.x-2.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Audio
be: Аўдыё

en: Files
be: Файлы

en: Track
be: Адсочваць
