Track'n Stack (6.x-2.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Track
eu: Aztarna
