Track'n Stack (6.x-2.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Files
fi: Tiedostot

en: Track
fi: Seuranta

en: Settings for how your administrative pages should look.
fi: Ylläpitosivujen ulkoasuasetukset.

en: Files to upload
fi: Siirrettävät tiedostot
