Track'n Stack (6.x-2.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Audio
ja: オーディオ

en: Files
ja: ファイル

en: Track
ja: 履歴

en: Settings for how your administrative pages should look.
ja: 管理ページに適用するテーマの設定をします。
