Track'n Stack (6.x-2.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.
