Track'n Stack (6.x-2.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Files
km: ឯកសារ

en: Track
km: តាមដាន​

en: Settings for how your administrative pages should look.
km: ការ​កំណត់​សម្រាប់​រូបរាង​ទំព័រ​គ្រប់គ្រង​របស់​អ្នកដែល​​គួរ​មាន ។
