Track'n Stack (6.x-2.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ
