Track'n Stack (6.x-2.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه
