Track'n Stack (6.x-2.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.
