Track'n Stack (6.x-2.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Files
it: File

en: Track
it: Traccia

en: Settings for how your administrative pages should look.
it: Impostazioni su come le pagine amministrative devono apparire.
