Track'n Stack (6.x-2.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Track
kk: трек

en: Settings for how your administrative pages should look.
kk: Басқару бетінің түрі қандай болу керектігінің теңшелімдері.
