Track'n Stack (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Files
lt: Failai

en: Track
lt: Sekti

en: Settings for how your administrative pages should look.
lt: Nuostatos kaip atrodys administravimo sritis.
