Track'n Stack (6.x-2.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Audio
pt: Áudio

en: Files
pt: Ficheiros

en: Track
pt: Monitorizar

en: Settings for how your administrative pages should look.
pt: Opções de exibição das suas páginas de administração.
