Track'n Stack (6.x-2.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Track
sq: Gjurmët

en: Settings for how your administrative pages should look.
sq: Rregullimet e paraqitjes së faqeve të administrimit.
