Track'n Stack (6.x-2.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Files
vi: Các tập tin

en: Track
vi: Theo dõi

en: Check out
vi: Kiểm tập tin ra

en: Settings for how your administrative pages should look.
vi: Các thiết lập hiển thị giao diện quản trị hệ thống.
