Track'n Stack (6.x-2.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Audio
bg: Музика

en: <strong>NOTE:</strong> the current PHP configuration limits uploads to %maxsize.
bg: <strong>Бележка:</strong> можеш да качиш файл с максимален размер %maxsize.

en: Track
bg: История

en: Settings for how your administrative pages should look.
bg: Настройки за изглед на административните страници.
