Track'n Stack (6.x-2.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Audio
da: Lyd

en: Files
da: Filer

en: Checked out
da: Reserveret

en: Track
da: Følg

en: Check in
da: Frigiv

en: Settings for how your administrative pages should look.
da: Indstillinger for administrationssidernes udseende.
