Track'n Stack (6.x-2.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Files
mn: Файлууд

en: Track
mn: Трак
