Track'n Stack (6.x-2.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Audio
sv: Ljud

en: Files
sv: Filer

en: Checked out
sv: Utcheckad

en: Track
sv: Spåra

en: Settings for how your administrative pages should look.
sv: Inställningar för hur de administrativa sidorna ska se ut.
