Track'n Stack (6.x-2.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Track
th: ตามรอย

en: Settings for how your administrative pages should look.
th: ตั้งค่าหน้าตาของหน้าดูแลระบบตามที่คุณต้องการ
