Track'n Stack (6.x-2.5) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Settings for how your administrative pages should look.
am: የአስተዳዳሪ ገጾች ምን መምሰል እንዳለባቸው የሚቆጣጠሩ  አቀናባሪዎች።
