Track'n Stack (6.x-2.5) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Audio
fa: صوتی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Track
fa: پیگیری

en: Settings for how your administrative pages should look.
fa: تنظیمات برای چگونگی نمایش صفحات مدیریت.
