Track'n Stack (6.x-2.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Files
id: Berkas

en: Track
id: Telusuri

en: Settings for how your administrative pages should look.
id: Mengatur bagaimana tampilan halaman administratif situs anda.
