Track'n Stack (6.x-2.5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Audio
pt: Áudio

en: <strong>NOTE:</strong> the current PHP configuration limits uploads to %maxsize.
pt: <strong>Nota:</strong> a configuração atual do PHP limita o tamanho dos arquivos em %maxsize.

en: Files
pt: Arquivos

en: Track
pt: Rastrear

en: Settings for how your administrative pages should look.
pt: Configurar a aparência da página de administração.
