Track'n Stack (6.x-2.5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Files
ro: Fișiere

en: Track
ro: Urmăreşte

en: Settings for how your administrative pages should look.
ro: Opţiuni pentru cum ar trebui să arate paginile de administrare.
