Track'n Stack (6.x-2.6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Files
cs: Soubory

en: Track
cs: Sledovat

en: Settings for how your administrative pages should look.
cs: Nastavení vzhledu administračních stránek.
