Track'n Stack (6.x-2.6) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Files
fr: Fichiers

en: Checked out
fr: Emprunté

en: Track
fr: Suivi

en: File doesn't exist.
fr: Le fichier n'existe pas

en: Settings for how your administrative pages should look.
fr: Paramètres définissant l'affichage des pages d'administration.

en: Specify the path that contains the jPlayer library. The jplayer.player.min.js file should be in the root of this directory.
fr: Indiquer le chemin qui contient la bibliothèque jPlayer. Le fichier jquery.jplayer.min.js doit être à la racine de ce répertoire.
