Track'n Stack (6.x-2.6) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Audio
ru: Аудио

en: <strong>NOTE:</strong> the current PHP configuration limits uploads to %maxsize.
ru: <strong>Заметка:</strong> текущая настройка PHP позволяет загружать файлы не более %maxsize.

en: Files
ru: Файлы

en: Track
ru: Активность

en: Settings for how your administrative pages should look.
ru: Установки определяющие внешний вид страниц управления сайтом.
