Track'n Stack (6.x-2.6) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Track
sl: Sledi
