Track'n Stack (6.x-2.6) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Audio
tr: Ses

en: Files
tr: Dosyalar

en: Track
tr: Takip

en: Settings for how your administrative pages should look.
tr: Yönetim sayfalarınızın görüntülenme biçimiyle ilgili ayarlar.

en: Click "Browse..." to select a file (%file_formats) to submit.
tr: Gönderilecek bir dosya (%file_formats) seçmek için "Aç..." a tıklayın.
