Track'n Stack (6.x-2.7) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Files
eo: Dosieroj

en: Track
eo: Atentadu

en: Settings for how your administrative pages should look.
eo: Agordoj por la aspekto de via administraj paĝoj.
