Track'n Stack (6.x-2.7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.
