Track'n Stack (6.x-2.7) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Audio
oc: Àudio

en: Files
oc: Fichièrs

en: Track
oc: Seguiment

en: Settings for how your administrative pages should look.
oc: Paramètres que definisson l'afichatge de las paginas d'administracion.
