Track'n Stack (6.x-2.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
