Track'n Stack (6.x-2.7) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat
