Track'n Stack (6.x-2.8) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Audio
et: Heli

en: Files
et: Failid

en: Track
et: Jälgi

en: Settings for how your administrative pages should look.
et: Administratiivsete lehtede väljanägemise sätted.
