Track'n Stack (6.x-2.8) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Files
gl: Ficheiros

en: Track
gl: Seguimento

en: Settings for how your administrative pages should look.
gl: Axustes da apariencia das páxinas de administración.
