Track'n Stack (6.x-2.9) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Track
bo: རྗེས་འདེད
