Track'n Stack (6.x-2.9) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Audio
he: אודיו

en: Files
he: קבצים

en: Track
he: מעקב

en: Settings for how your administrative pages should look.
he: הגדרות עבור מראה עמודי הניהול.
