Track'n Stack (6.x-2.9) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
