Track'n Stack (6.x-2.91) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Audio
ar: الصوت

en: Files
ar: الملفات

en: Track
ar: تتبع

en: Settings for how your administrative pages should look.
ar: إعدادات تضبط شكل صفحات الإدارة.
