Track'n Stack (6.x-2.91) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Track
bs: Prati
