Track'n Stack (6.x-2.91) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Track
cy: Dilyn

en: Settings for how your administrative pages should look.
cy: Gosodiadau i sut y ddylai eich tudalennau gweinyddol edrych.
