Track'n Stack (6.x-2.91) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Audio
is: Hljóð

en: Files
is: Skrár

en: Track
is: Rekja
