Track'n Stack (6.x-2.91) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Files
nl: Bestanden

en: Track
nl: Opvolgen

en: Delete file
nl: Bestand verwijderen

en: Settings for how your administrative pages should look.
nl: Instellingen om de lay-out van de beheerinterface te bepalen.

en: Choose files to upload.
nl: Selecteer bestanden om te uploaden.
