Track'n Stack (6.x-2.6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Files
hy: Ֆայլեր
