Track'n Stack (6.x-2.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Files
lv: Faili

en: Track
lv: Sekošana

en: Settings for how your administrative pages should look.
lv: Administratīvo sadaļu izskata konfigurācija.
