Track'n Stack (6.x-2.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany
